GRAINGER ZUSAV2.5X150 O-Ring, 150 mm Inside Dia, 155 mm Outside Dia, 155 mm Actual Outside Dia, Black | CQ3EKC 713D62
GRAINGER ZUSAV2.5X150 O-Ring, 150 mm Inside Dia, 155 mm Outside Dia, 155 mm Actual Outside Dia, Black
Item: CQ3EKCModel: ZUSAV2.5X150Cross Ref: 713D62
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 150 mm
Actual Outside Dia. 155 mm
Actual Width 2.5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 2.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 150 mm
Nominal Outside Dia. 155 mm
Nominal Width 2.5 mm