GRAINGER ZUSAV1X1.5 O-Ring, 1.5 mm Inside Dia, 3.5 mm Outside Dia, 3.5 mm Actual Outside Dia, 50 PK | CQ3CMZ 713D13
GRAINGER ZUSAV1X1.5 O-Ring, 1.5 mm Inside Dia, 3.5 mm Outside Dia, 3.5 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3CMZModel: ZUSAV1X1.5Cross Ref: 713D13
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 1.5 mm
Actual Outside Dia. 3.5 mm
Actual Width 1 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 1 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 1.5 mm
Nominal Outside Dia. 3.5 mm
Nominal Width 1 mm