GRAINGER ZUSAS70FDA1.5X2 O-Ring, 2 mm Inside Dia, 5 mm Outside Dia, 5 mm Actual Outside Dia, Red, 50 PK | CQ3FDA 714A02
GRAINGER ZUSAS70FDA1.5X2 O-Ring, 2 mm Inside Dia, 5 mm Outside Dia, 5 mm Actual Outside Dia, Red
Item: CQ3FDAModel: ZUSAS70FDA1.5X2Cross Ref: 714A02
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 2 mm
Actual Outside Dia. 5 mm
Actual Width 1.5 mm
Application Food
Color Red
Cross Section 1.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 2 mm
Nominal Outside Dia. 5 mm
Nominal Width 1.5 mm