GRAINGER ZUSAS2.5X20 O-Ring, 20 mm Inside Dia, 25 mm Outside Dia, 25 mm Actual Outside Dia, Red, 25 PK | CQ3FEX 713Z72
GRAINGER ZUSAS2.5X20 O-Ring, 20 mm Inside Dia, 25 mm Outside Dia, Red
Item: CQ3FEXModel: ZUSAS2.5X20Cross Ref: 713Z72
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 20 mm
Actual Outside Dia. 25 mm
Actual Width 2.5 mm
Application Food
Color Red
Cross Section 2.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 20 mm
Nominal Outside Dia. 25 mm
Nominal Width 2.5 mm