GRAINGER ZUSAH6X158 O-Ring, 158 mm Inside Dia, 170 mm Outside Dia, 170 mm Actual Outside Dia, 2 PK | CQ3EMM 712R63
GRAINGER ZUSAH6X158 O-Ring, 158 mm Inside Dia, 170 mm Outside Dia, 170 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3EMMModel: ZUSAH6X158Cross Ref: 712R63
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 158 mm
Actual Outside Dia. 170 mm
Actual Width 6 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 6 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 158 mm
Nominal Outside Dia. 170 mm
Nominal Width 6 mm