GRAINGER ZUSAH6X120 O-Ring, 120 mm Inside Dia, 132 mm Outside Dia, 132 mm Actual Outside Dia, 2 PK | CQ3DNW 712R54
GRAINGER ZUSAH6X120 O-Ring, 120 mm Inside Dia, 132 mm Outside Dia, 132 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3DNWModel: ZUSAH6X120Cross Ref: 712R54
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 120 mm
Actual Outside Dia. 132 mm
Actual Width 6 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 6 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 120 mm
Nominal Outside Dia. 132 mm
Nominal Width 6 mm