GRAINGER ZUSAH5X68 O-Ring, 68 mm Inside Dia, 78 mm Outside Dia, 78 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3KUQ 712R25
GRAINGER ZUSAH5X68 O-Ring, 68 mm Inside Dia, 78 mm Outside Dia, 78 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3KUQModel: ZUSAH5X68Cross Ref: 712R25
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 68 mm
Actual Outside Dia. 78 mm
Actual Width 5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 68 mm
Nominal Outside Dia. 78 mm
Nominal Width 5 mm