GRAINGER ZUSAH5X59 O-Ring, 59 mm Inside Dia, 69 mm Outside Dia, 69 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3KLG 712R15
GRAINGER ZUSAH5X59 O-Ring, 59 mm Inside Dia, 69 mm Outside Dia, 69 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3KLGModel: ZUSAH5X59Cross Ref: 712R15
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 59 mm
Actual Outside Dia. 69 mm
Actual Width 5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 59 mm
Nominal Outside Dia. 69 mm
Nominal Width 5 mm