GRAINGER ZUSAH5X300 O-Ring, 300 mm Inside Dia, 310 mm Outside Dia, 310 mm Actual Outside Dia, Black | CQ3HHH 712P83
GRAINGER ZUSAH5X300 O-Ring, 300 mm Inside Dia, 310 mm Outside Dia
Item: CQ3HHHModel: ZUSAH5X300Cross Ref: 712P83
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 300 mm
Actual Outside Dia. 310 mm
Actual Width 5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 300 mm
Nominal Outside Dia. 310 mm
Nominal Width 5 mm