GRAINGER ZUSAH3X31.5 O-Ring, 31.5 mm Inside Dia, 37.5 mm Outside Dia, 70 Shore A, Black, 50 PK | CQ3HJE 712K47
GRAINGER ZUSAH3X31.5 O-Ring, 31.5 mm Inside Dia, 37.5 mm Outside Dia, 70 Shore A, Black
Item: CQ3HJEModel: ZUSAH3X31.5Cross Ref: 712K47
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 31.5 mm
Actual Outside Dia. 37.5 mm
Actual Width 3 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 31.5 mm
Nominal Outside Dia. 37.5 mm
Nominal Width 3 mm