GRAINGER ZUSAH3X180 O-Ring, 180 mm Inside Dia, 186 mm Outside Dia, 186 mm Actual Outside Dia, 2 PK | CQ3EZH 712J90
GRAINGER ZUSAH3X180 O-Ring, 180 mm Inside Dia, 186 mm Outside Dia
Item: CQ3EZHModel: ZUSAH3X180Cross Ref: 712J90
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 180 mm
Actual Outside Dia. 186 mm
Actual Width 3 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 180 mm
Nominal Outside Dia. 186 mm
Nominal Width 3 mm