GRAINGER ZUSAH3.5X69 O-Ring, 69 mm Inside Dia, 76 mm Outside Dia, 76 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3KUZ 712H67
GRAINGER ZUSAH3.5X69 O-Ring, 69 mm Inside Dia, 76 mm Outside Dia, 76 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3KUZModel: ZUSAH3.5X69Cross Ref: 712H67
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 69 mm
Actual Outside Dia. 76 mm
Actual Width 3.5 mm
Durometer Rating Medium Hard
Metal Detectable No
Nominal Inside Dia. 69 mm
Nominal Outside Dia. 76 mm
Nominal Width 3.5 mm