GRAINGER ZUSAH3.5X180 O-Ring, 180 mm Inside Dia, 187 mm Outside Dia, 187 mm Actual Outside Dia, 2 PK | CQ3EZK 712G87
GRAINGER ZUSAH3.5X180 O-Ring, 180 mm Inside Dia, 187 mm Outside Dia, 187 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3EZKModel: ZUSAH3.5X180Cross Ref: 712G87
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 180 mm
Actual Outside Dia. 187 mm
Actual Width 3.5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 180 mm
Nominal Outside Dia. 187 mm
Nominal Width 3.5 mm