GRAINGER ZUSAH3.5X16 O-Ring, 16 mm Inside Dia, 23 mm Outside Dia, 23 mm Actual Outside Dia, 100 PK | CQ3MQK 712G83
GRAINGER ZUSAH3.5X16 O-Ring, 16 mm Inside Dia, 23 mm Outside Dia
Item: CQ3MQKModel: ZUSAH3.5X16Cross Ref: 712G83
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 16 mm
Actual Outside Dia. 23 mm
Actual Width 3.5 mm
Durometer Rating Medium Hard
Metal Detectable No
Nominal Inside Dia. 16 mm
Nominal Outside Dia. 23 mm
Nominal Width 3.5 mm