GRAINGER ZUSAH3.5X140 O-Ring, 140 mm Inside Dia, 147 mm Outside Dia, 147 mm Actual Outside Dia, 2 PK | CQ3EDR 712G80
GRAINGER ZUSAH3.5X140 O-Ring, 140 mm Inside Dia, 147 mm Outside Dia
Item: CQ3EDRModel: ZUSAH3.5X140Cross Ref: 712G80
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 140 mm
Actual Outside Dia. 147 mm
Actual Width 3.5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 140 mm
Nominal Outside Dia. 147 mm
Nominal Width 3.5 mm