GRAINGER ZUSAH3.5X120 O-Ring, 120 mm Inside Dia, 127 mm Outside Dia, 127 mm Actual Outside Dia, 2 PK | CQ3DNQ 712G72
GRAINGER ZUSAH3.5X120 O-Ring, 120 mm Inside Dia, 127 mm Outside Dia, 127 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3DNQModel: ZUSAH3.5X120Cross Ref: 712G72
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 120 mm
Actual Outside Dia. 127 mm
Actual Width 3.5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 120 mm
Nominal Outside Dia. 127 mm
Nominal Width 3.5 mm