GRAINGER ZUSAH2X48 O-Ring, 48 mm Inside Dia, 52 mm Outside Dia, 52 mm Actual Outside Dia, 25 PK | CQ3KAH 712F61
GRAINGER ZUSAH2X48 O-Ring, 48 mm Inside Dia, 52 mm Outside Dia, 52 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3KAHModel: ZUSAH2X48Cross Ref: 712F61
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 48 mm
Actual Outside Dia. 52 mm
Actual Width 2 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 2 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 48 mm
Nominal Outside Dia. 52 mm
Nominal Width 2 mm