GRAINGER ZUSAH2.5X33 O-Ring, 33 mm Inside Dia, 38 mm Outside Dia, 38 mm Actual Outside Dia, 25 PK | CQ3HPR 712C79
GRAINGER ZUSAH2.5X33 O-Ring, 33 mm Inside Dia, 38 mm Outside Dia
Item: CQ3HPRModel: ZUSAH2.5X33Cross Ref: 712C79
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 33 mm
Actual Outside Dia. 38 mm
Actual Width 2.5 mm
Durometer Rating Medium Hard
Metal Detectable No
Nominal Inside Dia. 33 mm
Nominal Outside Dia. 38 mm
Nominal Width 2.5 mm