GRAINGER ZUSAH2.5X110 O-Ring, 110 mm Inside Dia, 115 mm Outside Dia, 115 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3CZE 712C36
GRAINGER ZUSAH2.5X110 O-Ring, 110 mm Inside Dia, 115 mm Outside Dia
Item: CQ3CZEModel: ZUSAH2.5X110Cross Ref: 712C36
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 110 mm
Actual Outside Dia. 115 mm
Actual Width 2.5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 2.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 110 mm
Nominal Outside Dia. 115 mm
Nominal Width 2.5 mm