GRAINGER ZUSAH1.2X6 O-Ring, 6 mm Inside Dia, 8.4 mm Outside Dia, 8.4 mm Actual Outside Dia, 50 PK | CQ3LVZ 711X82
GRAINGER ZUSAH1.2X6 O-Ring, 6 mm Inside Dia, 8.4 mm Outside Dia, 8.4 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3LVZModel: ZUSAH1.2X6Cross Ref: 711X82
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 6 mm
Actual Outside Dia. 8.4 mm
Actual Width 1.2 mm
Durometer Rating Medium Hard
Metal Detectable No
Nominal Inside Dia. 6 mm
Nominal Outside Dia. 8.4 mm
Nominal Width 1.2 mm