GRAINGER M51250.200.0050 Set Screw A2 Stainless Steel M20 X 2.50Mm Cone 50Mm, 5PK | AG2JXM 31KC85
GRAINGER M51250.200.0050 Set Screw, M20x2.5 Thread Size, Pln, 50 mm Lg., 17 mm Drive Size, Cone, Hex Socket
Item: AG2JXMModel: M51250.200.0050Cross Ref: 31KC85
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 914
Display Qty 5
Drive Size 10 mm
Head Type Headless
Length 50 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 50 mm