GRAINGER M51250.160.0060 Set Screw Stainless Steel M16 X 2.00Mm Cone 60Mm, 10PK | AG2JXG 31KC80
GRAINGER M51250.160.0060 Set Screw, M16x2 Thread Size, Pln, 60 mm Lg., 14 mm Drive Size, Cone, Hex Socket
Item: AG2JXGModel: M51250.160.0060Cross Ref: 31KC80
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 914
Display Qty 10
Drive Size 8 mm
Head Type Headless
Length 60 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 60 mm