GRAINGER M51250.120.0035 Set Screw Stainless Steel M12 X 1.75Mm Cone 35Mm, 50PK | AG2JWU 31KC68
GRAINGER M51250.120.0035 Set Screw, M12x1.75 Thread Size, Pln, 35mm Lg., 10mm Drive Size, Cone, Hex Socket
Item: AG2JWUModel: M51250.120.0035Cross Ref: 31KC68
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 914
Display Qty 50
Drive Size 6 mm
Head Type Headless
Length 35 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 35 mm