GRAINGER M51250.100.0060 Set Screw Stainless Steel M10 X 1.50Mm Cone 60Mm, 50PK | AG2JWQ 31KC65
GRAINGER M51250.100.0060 Set Screw, M10x1.5 Thread Size, Pln, 60 mm Lg., 8 mm Drive Size, Cone, Hex Socket
Item: AG2JWQModel: M51250.100.0060Cross Ref: 31KC65
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 914
Display Qty 50
Drive Size 5 mm
Head Type Headless
Length 60 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 60 mm