GRAINGER M51250.080.0016 Set Screw Stainless Steel M8 X 1.25Mm Cone 16Mm, 100PK | AG2JWA 31KC51
GRAINGER M51250.080.0016 Set Screw, M8x1.25 Thread Size, Pln, 16mm Lg., 6mm Drive Size, Cone, Hex Socket
Item: AG2JWAModel: M51250.080.0016Cross Ref: 31KC51
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 914
Display Qty 100
Drive Size 4 mm
Head Type Headless
Length 16 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 16 mm