GRAINGER M51250.050.0035 Set Screw Stainless Steel M5 X 0.80Mm Cone 35Mm, 100PK | AG2JVE 31KC32
GRAINGER M51250.050.0035 Set Screw, M5x0.8 Thread Size, Pln, 35 mm Lg., 4 mm Drive Size, Cone, Hex Socket
Item: AG2JVEModel: M51250.050.0035Cross Ref: 31KC32
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 914
Display Qty 100
Drive Size 2.5 mm
Head Type Headless
Length 35 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 35 mm