GRAINGER M51250.040.0012 Set Screw Stainless Steel M4 X 0.70Mm Cone 12Mm, 100PK | AG2JUP 31KC17
GRAINGER M51250.040.0012 Set Screw, M4x0.7 Thread Size, Pln, 12 mm Lg., 3 mm Drive Size, Cone, Hex Socket
Item: AG2JUPModel: M51250.040.0012Cross Ref: 31KC17
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 914
Display Qty 100
Drive Size 2 mm
Head Type Headless
Length 12 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 12 mm