GRAINGER M51240.200.0050 Set Screw A2 Stainless Steel M20 X 2.50Mm Flat 50Mm, 5PK | AG2JTQ 31KA94
GRAINGER M51240.200.0050 Set Screw, M20x2.5 Thread Size, Pln, 50 mm Lg., 17 mm Drive Size, Flat, Hex Socket
Item: AG2JTQModel: M51240.200.0050Cross Ref: 31KA94
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 913
Display Qty 5
Drive Size 10 mm
Head Type Headless
Length 50 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 50 mm