GRAINGER M51240.200.0020 Set Screw Stainless Steel M20 X 2.50Mm Flat 20Mm, 10PK | AG2JTK 31KA89
GRAINGER M51240.200.0020 Set Screw, M20x2.5 Thread Size, Pln, 20mm Lg., 17mm Drive Size, Flat, Hex Socket
Item: AG2JTKModel: M51240.200.0020Cross Ref: 31KA89
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 913
Display Qty 10
Drive Size 10 mm
Head Type Headless
Length 20 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 20 mm