GRAINGER M51240.160.0090 Set Screw Stainless Steel M16 X 2.00Mm Flat 90Mm, 10PK | AG2JTH 31KA87
GRAINGER M51240.160.0090 Set Screw, M16x2 Thread Size, Pln, 90 mm Lg., 14 mm Drive Size, Flat, Hex Socket
Item: AG2JTHModel: M51240.160.0090Cross Ref: 31KA87
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 913
Display Qty 10
Drive Size 8 mm
Head Type Headless
Length 90 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 90 mm