GRAINGER M51240.160.0070 Set Screw Stainless Steel M16 X 2.00Mm Flat 70Mm, 10PK | AG2JTF 31KA85
GRAINGER M51240.160.0070 Set Screw, M16x2 Thread Size, Pln, 70 mm Lg., 14 mm Drive Size, Flat, Hex Socket
Item: AG2JTFModel: M51240.160.0070Cross Ref: 31KA85
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 913
Display Qty 10
Drive Size 8 mm
Head Type Headless
Length 70 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 70 mm