GRAINGER M51240.100.0025 Set Screw Stainless Steel M10 X 1.50Mm Flat 25Mm, 50PK | AG2JRK 31KA66
GRAINGER M51240.100.0025 Set Screw, M10x1.5 Thread Size, Pln, 25 mm Lg., 8 mm Drive Size, Flat, Hex Socket
Item: AG2JRKModel: M51240.100.0025Cross Ref: 31KA66
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 913
Display Qty 50
Drive Size 5 mm
Head Type Headless
Length 25 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 25 mm