GRAINGER M51240.060.0070 Set Screw Stainless Steel M6 X 1.00Mm Flat 70Mm, 100PK | AG2JRA 31KA57
GRAINGER M51240.060.0070 Set Screw, M6x1 Thread Size, Plain, 70 mm Lg., 5 mm Drive Size, Flat, Hex Socket
Item: AG2JRAModel: M51240.060.0070Cross Ref: 31KA57
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 913
Display Qty 100
Drive Size 3 mm
Head Type Headless
Length 70 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 70 mm