GRAINGER M51240.050.0012 Set Screw Stainless Steel M5 X 0.80Mm Flat 12Mm, 100PK | AG2JQN 31KA46
GRAINGER M51240.050.0012 Set Screw, M5x0.8 Thread Size, Pln, 12 mm Lg., 4 mm Drive Size, Flat, Hex Socket
Item: AG2JQNModel: M51240.050.0012Cross Ref: 31KA46
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 913
Display Qty 100
Drive Size 2.5 mm
Head Type Headless
Length 12 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 12 mm