GRAINGER M51240.030.0025 Set Screw Stainless Steel M3 X 0.50Mm Flat 25Mm, 100PK | AG2JPZ 31KA33
GRAINGER M51240.030.0025 Set Screw, M3x0.5 Thread Size, Pln, 25mm Lg., 2.5mm Drive Size, Flat, Hex Socket
Item: AG2JPZModel: M51240.030.0025Cross Ref: 31KA33
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 913
Display Qty 100
Drive Size 1.5 mm
Head Type Headless
Length 25 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 25 mm