GRAINGER M39250.422.0200 Parallel Key C45K Steel 40 X 22 X 200Mm, 5PK | AH7XTN 38DY68
GRAINGER M39250.422.0200 Parallel Key, High, Steel, 40 mmx22 mmx200 mm Size, 200 mm Lg., Gr. C45K, Plain
Item: AH7XTNModel: M39250.422.0200Cross Ref: 38DY68
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Grade Grade C45K
Head Height 22 mm
Height 22 mm
Key Shape Round
Key Type Undersized
Length 200 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Material Quality Standards Din 6885A
Product Type Parallel Key
Size 40 mm x 22 mm x 200 mm
System Of Measurement Metric
Type High
Width 40 mm