GRAINGER M39250.338.0200 Parallel Key C45K Steel 32 X 18 X 200Mm, 5PK | AH7XTG 38DY62
GRAINGER M39250.338.0200 Parallel Key, High, Steel, 32 mmx18 mmx200 mm Size, 200 mm Lg., Gr. C45K, Plain
Item: AH7XTGModel: M39250.338.0200Cross Ref: 38DY62
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grade Grade C45K
Head Height 18 mm
Height 18 mm
Key Shape Round
Key Type Undersized
Length 200 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Material Quality Standards Din 6885A
Product Type Parallel Key
Size 32 mm x 18 mm x 200 mm
System Of Measurement Metric
Type High
Width 32 mm