GRAINGER M39250.296.0220 Parallel Key C45K Steel 28 X 16 X 220Mm, 5PK | AH7XTA 38DY56
GRAINGER M39250.296.0220 Parallel Key, High, Steel, 28 mmx16 mmx220 mm Size, 220 mm Lg., Gr. C45K, Plain
Item: AH7XTAModel: M39250.296.0220Cross Ref: 38DY56
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grade Grade C45K
Height 16 mm
Length 220 mm
Material Steel
Size 28 mm x 16 mm x 220 mm
System Of Measurement Metric
Type High
Width 28 mm