GRAINGER M39250.212.0125 Parallel Key C45K Steel 20 X 12 X 125Mm, 10PK | AH7XQY 38DY31
GRAINGER M39250.212.0125 Parallel Key, High, Steel, 20 mmx12 mmx125 mm Size, 125 mm Lg., Gr. C45K, Plain
Item: AH7XQYModel: M39250.212.0125Cross Ref: 38DY31
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grade Grade C45K
Head Height 12 mm
Height 12 mm
Key Shape Round
Key Type Undersized
Length 125 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Material Quality Standards Din 6885A
Product Type Parallel Key
Size 20 mm x 12 mm x 125 mm
System Of Measurement Metric
Type High
Width 20 mm