GRAINGER M39250.212.0110 Parallel Key C45K Steel 20 X 12 X 110Mm, 10PK | AH7XQX 38DY30
GRAINGER M39250.212.0110 Parallel Key, High, Steel, 20 mmx12 mmx110 mm Size, 110 mm Lg., Gr. C45K, Plain
Item: AH7XQXModel: M39250.212.0110Cross Ref: 38DY30
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grade Grade C45K
Height 12 mm
Length 110 mm
Material Steel
Size 20 mm x 12 mm x 110 mm
System Of Measurement Metric
Type High
Width 20 mm