GRAINGER BULK-RS-N60-204 Roll Commercial 1/32 Inch Thick 10 Feet 60A
Item: AH7QNWModel: BULK-RS-N60-204Cross Ref: 36XX25
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Rubber Roll
Backing Type Plain
Color Black
Durometer 60A
Finish Smooth
Grade Commercial
Material Neoprene
Min. Temp. -20°C
Thickness 0.031"
Width 36"