GRAINGER 24188S150-B12 Bar Grating, 304, Stainless Steel, Smooth, 1.5 Inch Overall Height
Item: CQ6GQGModel: 24188S150-B12Cross Ref: 38MH15
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Item Bar Grating
Bearing Bar Spacing 1.19"
Bearing Bar Thickness 0.188"
Cross Bar Spacing 4"
Material Stainless Steel
Material Grade Grade 304
Overall Height 1 1/2"
Overall Length 12 ft.
Overall Width 24"