GENERAL ELECTRIC TMQV32200 Molded Case Circuit Breaker, 200A, 3P, 100kAIC at 240V | CE6KQC
GENERAL ELECTRIC TMQV32200 Molded Case Circuit Breaker, 200A, 3P, 100kAIC at 240V
Item: CE6KQCModel: TMQV32200
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Miniature Circuit Breaker
Amps 200A
Frame Type TMQV
Number Of Poles 3
Voltage 240V AC
Voltage Type AC
Shipping Info:
Ship weight (kg) 1.98
Ship length (cm)10.46
Ship width (cm)10.48
Product Details:
    • Designed for 200A sockets & applications demanding very high interrupting capacity