GENERAL ELECTRIC FBV36TE035RV Record Plus Molded Case Circuit Breaker, 3 Pole, 35A, 600VAC | CE6JYA
GENERAL ELECTRIC FBV36TE035RV Record Plus Molded Case Circuit Breaker, 3 Pole, 35A, 600VAC
Item: CE6JYAModel: FBV36TE035RV
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Bolt On Circuit Breaker
Amps 35A
Frame Type FB
Number Of Poles 3
Voltage 600V