GATES T10-1780-25 Square Tooth Timing Belt
Item: AK6VPUModel: T10-1780-25
In Stock
This product can only be shipped in multiples of 3
Material Polyurethane
No. Of Teeth 178
Overall Length 1780 mm
Pitch 10 mm
Type Metric T
Width 0.98" , 25 mm