GATES T10-1560-50 Square Tooth Timing Belt
Item: AK6VPHModel: T10-1560-50
Material Polyurethane
No. Of Teeth 156
Overall Length 1560 mm
Pitch 10 mm
Type Metric T
Width 1.97" , 50 mm