GATES T10-1560-25 Square Tooth Timing Belt
Item: AK6VPGModel: T10-1560-25
Material Polyurethane
No. Of Teeth 156
Overall Length 1560 mm
Pitch 10 mm
Type Metric T
Width 0.98" , 25 mm