GATES 9/8VP5600 Banded V-Belt, 9 Strand, 560 Inch Length, 0.968 Inch Thickness | AX8XBE
GATES 9/8VP5600 Banded V-Belt, 9 Strand, 560 Inch Length, 0.968 Inch Thickness
Item: AX8XBEModel: 9/8VP5600
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item V-Belt
Effective Length 560"
Outside Circumference 561.1"
Outside Length 14055 mm