GATES 9/8VP4500 Banded V-Belt, 9 Strand, 450 Inch Length, 0.968 Inch Thickness
450"
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | V-Belt |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 66.29 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
Explore Products
- GATES 213-152978 HOSE ASSEMBLY
- MERSEN FERRAZ TRM1/4 Time Delay Midget Fuse, 250V, 0.25A, 1 Pole
- MARTIN SPROCKET ML070 12MM NKW Jaw Coupling, 12 mm Size
- MASTERDRIVES 8V5600 Maxstar Wedge V-Belt, 8V Section