GATES 21/3V1320 Banded V-Belt, 14 Strand, 132 Inch Length, 0.387 Inch Thickness
132"
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | V-Belt |
| No. Of Strands | 21 |
| Outside Circumference | 132.85" |
| Outside Length | 3313 mm |